7 1 8 1 2 6 11 10 3 5 5 5 5
V našem atelieru si můžete vybrat ze širokého sortimentu dřevěných, laminátových, korkových a marmoleových podlahových krytin.

Profil společnosti

ÚVOD
Výběr podlahy je důležitá věc, stejně tak jako výběr firmy, která dodávku realizuje. Ptejte se na zkušenosti, reference, chtějte vědět co možná nejvíce o Vaší nové podlaze.
My Vám rádi a ochotně odpovíme.
PODLAHA JE DLOUHODOBÁ INVESTICE
Jelikož chceme dělat naši práci profesionálně a s citem, soustředíme se pouze na vybrané podlahové krytiny, ze kterých Vám nabízíme širokou škálu vzorků. V nabídce máme podlahy dřevěné, vinylové, laminátové, lina, PVC a z exotických dřevin. Důležité informace o tom jak správně pochopit vlastnosti dřeva a dřevěných podlah naleznete v odkazu NEPŘEHLÉDNĚTE.
SPOLEČNOST
Naše společnost je na trhu déle jak 18 let a zabývá se pokládkou podlah převážně v domácnostech, komerčních prostorech a sportovních halách. Renovujeme staré vlysové podlahy, opravujeme a vyrovnáváme dřevěné podlahové rošty, dorovnáváme betonové podlahy broušením a samonivelačními stěrkami.
V současné době máme podlahové studio v Modřanech - Praha 4. Podlahové studio Vám nabízi mimo široké nabídky vzorků dřevěných, vinylových, PVC, laminátových, exotických podlahových krytin, navíc i kompletní služby týkající se pokládky vybraných podlah včetně mnontáže, demontáže, broušení či vyrovnání nerovností podkladů nivelačními stěrkami.
NEJEN POKLÁDKA
Pokládkou nové či renovací staré podlahy však spolupráce se zákazníkem nekončí. Nabízíme údržbové prostředky k ošetřování všech námi dodávaných druhů podlah, jejichž používání Vám pomůže udržet krásu Vaší podlahy. Existuje řada výrobků jak pro údržbu tak i pro oživení poškrábaných a mdlých povrchů starších podlah.
CÍLE
Naší filozofií je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací!
LOGA SPOLEČNOSTI
Zde si můžete stáhnout loga naší společnosti a umístit na Vaše stránky.

logo logo logo