V našem atelieru si můžete vybrat ze širokého sortimentu dřevěných, vinylových, laminátových, PVC a dalších podlahových krytin.
logo
LAMINÁTOVÉ PODLAHY
EGGER - Německo
EGGER 2015-17
Laminátové podlahy EGGER 2015-17 představené pod mottem Always up to date kombinují aktuální oblíbené dekory s nejmodernějšími technologiemi a prvotřídním servisem

Kolekce laminátových podlah EGGER obsahuje celkem 70 dekorů s osmi různými povrchy v pěti rozměrových formátech přizpůsobených nejrůznějším požadavkům zákazníků. Těžištěm nabídky jsou oblíbené dubové dekory v různých variantách, nechybí ale ani další populární dezény.
Technologie AQUA+
Vedle pestrosti nabídky jsou neméně důležité i technické vlastnosti a využití nejmodernějších poznatků a výrobních postupů. Jednou z letošních novinek laminátových podlah EGGER 2015-17 jsou podlahy s technologií AQUA+. Ty jsou odolné proti vlhkosti. Díky tomu mají optimální předpoklady pro pokládání v kuchyních, koupelnách nebo vstupních místnostech a chodbách. Tyto podlahy jsou pětkrát odolnější proti vodě než klasické laminátové podlahy a lze je dokonce čistit parním čističem. Vyhovují tak nejnovějšímu trendu vybavování vlastní koupelny ve stylu wellness..
pict pict  
Vhodná pro použití v koupelně Vhodná pro komerční údržbu  

Formáty
Laminátové podlahy EGGER 2015-17 nabízejí 5 formátů včetně nového, dlouhého prkna.
pict pict  
CLASSIC 1292x192 mm, 1291x193 mm MEDIUM 1291x135 mm  
pict pict  
LARGE 1291x246 mm KING SIZE 1291x327 mm  
pict  
Novinka LONG 2052 x 248 mm  

Povrchy
Díky moderním technologiím působí povrch laminátových podlah EGGER velice přirozeným dojmem. Od kartáčované struktury palubek, přes speciální vzhled keramické podlahy u kamenných dekorů až po matný povrch ve stylu olejované dřevěné podlahy.
 AUTHENTICBARIQUE 
 pict pict  
 Věrně matný vzhled i omak Charakter živého dřeva  
 CERMIC GRAND CANYON 
 pict pict  
 Efekt keramiky Vystárlé a hloubkově kartáčované  
 NATURAL PORE OILED 
 pict pict  
 Věrná struktura dřeva Charakter naolejovaného přírodního dřeva  
 RUSTIC VINTAGE 
 pict pict  
 Vzhled kartáčovaného dřeva Charakteristický pilový řez  
 R10 – PROTISKLUZOVÉ dle DIN 51130 
 pict  
 Podlahy s protiskluzovým povrchem